Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Grannos Termal

grannos-termal-55161.jpg
Ankara/Haymana
TALEP GÖNDER  • Tesis Detayları
  • Otel Bilgileri
  • Yılbaşı Fiyatları - Program
  • BİZ SİZİ ARAYALIM


GRANNOS TERMAL HOTEL BILGILERI


Grannos Thermal Hotel&Convention Center, Ankara iline bağlı  Haymana ilçesinde Medrese Mevkii`ndedir. Grannos termal Ankara 2015 yılında açılmış olup Esenboğa havaalanına 117 km, Ankara’ ya 75 km dir. Şifalı termal suyu ile dolu kapalı havuzları ve açık havuzlarında keyifli zaman geçrmek için idealdir. Çocuk havuzları kaydırakları ile çocuklar için keyifli bir yüzme ve eğlence sunar.
Havuzların haricinde buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, fitness, termal SPA hizmetleri sosyal aktiviteler ile Büyük küçük her ailenin sağlık ve eğlence tatilini birlikte yapabileceği ender tesislerden olan Grannos termal fiyatları için  satış acentesi olan Alsero Turizm ile kontak kurabilirsiniz. Grannos hotel Haymana yorumları na baktığınızda memnuniyet derecesinin yüksekliğini görebilirsiniz. Grannos hotel fiyat ları hafta sonu ve hafta içi değişik fiyat uygulanmaktadır.  Avantajlı fiyatlar için Grannos termal kampanya larını satış acentesi olan  Alsero Turizm den öğrenebilirsiniz.
 
Grannos Termal otel 216 oda ve 650 yatak kapasitelidir.
Oda Özellikleri ; Odalarda TV, minibar, saç kurutma, wifi, klima standartdır.
Standart Odaları: 34 m² genişliğindedir. Max. 3 yetişkin konaklamaya uygundur.
Suit Odaları: 69 m² genişliğindedir. Max. 4 yetişkin konaklamaya uygundur.
Engelli Odaları: 3 adettir. 34 m² genişliğindedir.

Ücretli aktiviteler;  Aile Banyosu ,  Bilardo ,  Buhar Banyosu,  Cilt Bakımı, Kese & Köpük , Langırt, masaj, telefon, çamur banyosu.
Ücretsiz aktiviteler;  Fitness, havuz minderi, otopark, sauna, Türk hamamı, şemsiye, şezlong, internet.
Havuz Özellikleri ;
1Adet Bayanlara Özel Olimpik Havuz
1 Adet Bayan Termal Havuz
1 Adet Jakuzi
1 Adet Çocuk Havuzu
1 Adet Bay Termal Havuz
2 Adet Karma Termal Havuzu
1 Adet Olimpik Havuz
1 Adet Aquapark (Açık Alanlarda)
1 Adet Eğlence Havuzu
Kapalı aqua'da 1 adet, Açık aqua'da 3 adet su kaydırağı mevcuttur.
Termal dahil tüm havuzlarda bone takma zorunluluğu mevcuttur.
Tesis termal suyu kaynaktan gelmektedir. Termal suyun sıcaklığı 42-43 derece arasındadır.
Havuzlar 08:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Genel Özellikler

* Grannos Termal 2015 yılında hizmete girmiştir.. 6 adet misafir asansörü vardır.
* Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı istenmez.
* Tüm alanlarda ve odalarda ücretsiz wi-fi erişimi bulunur.
* Minibarlara 1 adet 1,5 lt su ücretsizdir ve minibar misafir isterse doldurulur.
* Otel  termal suyun faydalarında bazıları; deri hastalıkları, kireçlenme, bel ve boyunda  bulunan fıtıklar, romatizma ve diğer ağrılar, kadın hastalıkları, çocuklarda kemik gelişimi, idrar yolları ve böbrek rahatsızlıkları, mide  rahatsızlıkları gibi.
* Otele  evcil hayvan kabul edilmez.
                                            

GRANNOS TERMAL OTEL YILBASI PROGRAMI 

Yılbaşı balosu ve gala gecesi , limitsiz yerli içki ve meşrubat ,
Serap Şan , Ömer faruk Bostan ve Resul Dindar sahne alacaktır.
eni yıla özel 02:30 da havuz başı, sucuk ekmek , sıcak şarap ve havai fişek gösterileri.
Lobby barda 16:30 ile 17:30 arası müzik eşliğinde özel ikramlarla çay saati.
Çocuklar için ayrı bir salonda balo ,yemek, Palyaço ve noal baba eşliğinde özel oyunlar
* Gala gecesine kesinlikle çocuk alınmayacaktır.


GRANNOS THERMAL & CONVENTİON CENTER YILBAŞI PROGRAMI
(1. GECE  KONAKLAMA )
31.12.2017
1 GECE KONAKLAMA YARIM PANSİYON
SNGL ODA                                                                     :   900 TL
DBL ODA (2 kişi)                                                           : 1.200 TL
TRPL ODA (3 kişi)                                                         : 1.650 TL
SUİT ODA ( 4 KİŞİYE KADAR KALINABİLİR)               : 2.200 TL
*YUKARIDAKİ ODA ÜCRETLERİNE % 8 KDV DAHİLDİR. 
* 06 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR ÜCRETSİZ OLUP , 7 / 12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR AYNI ODA DA KİŞİ BAŞI FİYATI ÜZERİNDEN % 50 İNDRİMLİDİR.


ÜCRETSİZ AKTİVİTELERİMİZ.
·        Açık kapalı olimpik yüzme havuzları, aqua park, kür havuzları, Türk hamamı, tuz odası, buhar odası, taş yatakları ve fitness center.
·        Açık büfe kahvaltı ,Gala yemeği ve Yılbaşı brunch.
·        Yılbaşı balosu ve gala gecesi , limitsiz yerli içki ve meşrubat , Serap Şan , Ömer faruk Bostan ve Resul Dindar sahne alacaktır.
·        Gala gecesi için ön masa farkı kişi başı 100 TL , orta masa farkı kişi başı 50 TL olacaktır.
·        Yeni yıla özel 02:30 da havuz başı, sucuk ekmek , sıcak şarap ve  havai fişek gösterileri.
·        Lobby barda 16:30 ile 17:30 arası müzik eşliğinde özel ikramlarla çay saati. 
·        Çocuklar için ayrı bir salonda balo ,yemek, Palyaço ve noal baba eşliğinde özel oyunlar olacak olup kesinlikle gala gecesine çocuk alınmayacaktır.
·         
ÜCRETLİ AKTİVİTELERİMİZ.
·        SPA  aktivitelerimiz ( masaj , kese ,yosun , çamur terapisi , vücut ve cilt bakımları , manikür , pedikür ve ağda )
·        Mini bar, telefon, bilardo , langırt ve Tüm içecekler.
·        Özel aile banyoları       


 


BİZ SİZİ ARAYALIM
Tesis Adı

* Adınız
* E-mail
* Telefon
Açıklama
Güvenlik Kodu

grannos termal hotel,grannos termal ankara,grannos hotel haymana yorum,grannos hotel fiyat,grannos hotel nerede,grannos termal otel ankara yorumlar,grannos hotel haymana yorumlar,grannos termal kampanya,grannos termal hotel haymana